6 טיפולים אסתטיקה נפוצים שגם לכם כדאי להכיר

כיום ישנו תחביב לאומי חדש. כאשר פותחים מגזין רכילות (כולנו חוטאים בכך מדי פעם) ועוברים על תמונות של מפורסמים, לא רק בוחנים מה הם לובשים וכיצד הם מאופרים, אלא בין היתר מנסים לעלות על הטיפולים הקוסמטיים שנמצאים ברקע. עם זאת, הגיע הזמן לדעת שכיום טיפולים קוסמטיים כבר אינם רק נחלתם הבלעדית של העשירון העליון, אלא באמצעות הקידמה שמורגשת בתחום, רבים זוכים לעבור מגוון טיפולים רצויים, ופה אין להתעלם מגורם מרכזי – העידן בן אנו חיים. כיום אנשים מבינים שאין זה רק מספיק לחיות את היום יום, אלא יש להיות שלמים עם המראה החיצוני, ופה מגוון טיפולים קוסמטיים תופסים את קדמת הבמה. קבלו 6 טיפולים שנחשבים מאוד נפוצים:

הסרת משקפיים

רבים רגילים להתעורר בבוקר ודבר ראשון להושיט יד לשידה ולקחת את המשקפיים שיאפשרו להם לראות בבירור. רבים רגילים שאם הם הולכים לים או למסיבה, הם שמים את המשקפיים בצד ועוברים להתעמת עם עדשות המגע, ורבים רגילים להתחשב במשקפיים, כאשר הם מסתפרים או רוכשים תכשיט. עם זאת, כיום טוב לדעת שמשקפיים אינם חתונה קתולית, אלא ע"י הליך יחסית קצר ושנחשב בטוח, ניתן להשאיר אותם מאחור ולחזור לראות 6/6. עם זאת, כמובן שיש לעבור לפני כן בדיקה רפואית שתבדוק התאמה.

השתלת שיער

גם אם לגברים "מותר" להיות קרחים, עדיין רבים מבקשים להחזיק במראה שופע שיער, ואף יש לא מעט נשים שנאבקות עם אובדן השיער. מכאן שטוב לדעת שיש מה לעשות – בהחלט ניתן לחזור לחוש בביטחון עצמי מלא. לשם כך נדרש לעבור בדיקה רפואית ובמקביל לבחור בין כדורים לבליעה, תוספת של הורמון ייעודי, שימוש בשמפו מיוחד, או ממש לעבור תהליך מלא של השתלה.

שאיבת שומן

עם וללא קשר למודל היופי, רבים מבקשים לשאוב שומן – לפתור בעיה של נראות באופן חותך, וזאת לאחר שניסו לא מעט דרכים לעצב את הגוף. ניתוח שאיבת שומן מסייע להסיר שומנים עודפים – בעיקר מאזור הבטן, הירכיים והישבן.

מתיחת בטן

לרבים יש בטן רפויה ואף כפלים מידלדלים באזור הבטן. אם עקב דיאטה דרסטית, הריונות, או ניתוח לקיצור קיבה. כאשר זה המצב ורוצים לחזור להחזיק בבטן מעוצבת (ואף בבטן שטוחה), טוב לדעת שקיים הליך ייעודי, אם כי הוא מצריך לעבור הרדמה מלאה.

ניתוח הרמת גבות

בערך מגיל 40, ניתן להבחין בצניחה באזור הגבות. בעקבות כך פתאום המבט משתנה, עובדה שמשפיעה על סך התחושה הכללית וכמובן שגם על הביטחון העצמי. פה ניתן למצוא פתרון – ניתוח להרמת עפעפיים וגבות. ראוי לדעת יש מספר שיטות, ועל כן שווה לערוך בירור מעמיק לפני.

בוטוקס בשפתיים

אחד מהטיפולים היותר מבוקשים והיותר פשוטים לביצוע נוגע להזרקת בוטוקס בשפתיים! מדובר בהליך פשוט שמשפיע באופן ישיר על סך ההופעה. בוטוקס בשפתיים מוביל למראה נשי, חושני, צעיר וחיוני. עוד ראוי לציין שהליך זה אינו כרוך בתקופת החלמה או במיחושים, אם כי כן נדרש לתחזק את הטיפול, בערך מדי שנה. שנסכם? קיימים מגוון טיפולי אסתטיקה שמאפשרים לשפר את איכות החיים, אך תמיד נדרש לעבור ייעוץ רפואי מקדים ולבחון אלו שיטות מקבילות קיימות. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *