סובלים מדלקת פרקים? יש מה לעשות!

לא מעט אנשים סובלים מדלקת פרקים וכלל לא יודעים שזוהי ההגדרה שמתארת את מה שהם חשיםמדובר במחלה שעשויה להיות דלקתית או זיהומית ולעיתים גם ניוונית. יכולים לגרום לה מגוון מחלות שנוגעות לרקמות, מחלות זיהומיות באזור הפרקים, מחלות מטבוליות ובאופן כללי מגוון מחלות שפוגעות באזורים אחרים ואילו במפרקים רק באופן משני. אי לכך שלל אנשים סובלים מהבעיה ועל כן ראוי לדעת כיצד מזהים את המחלה ובעיקר מה ניתן לעשות על מנת לטפל בחוסר הנוחות ולחזור לשגרה בריאה ונטולת כאבים בהקדם הניתן. 

תסמינים שראוי להכיר בהקשר לדלקת פרקים

חשוב להבין מהם התסמינים של המחלה כדי להבין אם מה שחשים אכן נוגע לדלקת פרקים. כך למשל אם המפרק מוגבל בתנועה ובו זמנית אדום ומפיץ חום מקומי, הרי שבהחלט יש סבירות גבוהה שמדובר בדלקת פרקים, אך גם אם רק חשים כאבים במפרק, הגוף מעלה חום שנגרם בעקבות זיהום מקומי וחשים חולשה כללית בכל הגוף, עדיין ייתכן שמדובר בדלקת פרקים. כמו כן, ראוי לדעת שאם התסמינים מורגשים במשך מספר שבועות וכוללים תסמינים של מחלה כרונית, הרי ששוב מדובר בסבירות גבוהה שמתמודדים עם דלקת פרקים. 

שלב האבחון ומגוון טיפולים אפשריים 

לאחר שהתעורר החשד יש להבין לעומק מול מה מתמודדים, וזאת עי אבחון רפואי שבין היתר כולל את אחת מהבדיקות הבאות: בדיקת דם, צילום רנטגן (נועד לבחון שחיקה של סחוס) ובדיקת שתן – כאשר כל בדיקה בוחנת משהו אחר. עברתם בדיקות ואכן נמצא שהמיחושים השונים נובעים מדלקת פרקים? ובכן ברגע שהסיבה ידועה הרבה יותר קל להגיש טיפול מסייע ופה ניתן למצוא מגוון אפיקים אפשריים. ראשית ניתן להשיג הקלה מידית באמצעות נטילה של תרופות נוגדות דלקת, אך כמובן שגם קיימות תרופות יותר משמעותיות ולעיתים מומלץ ליטול אנטיביוטיקה או לעבור ניתוח. עם זאת, מי שמחפש פתרון אלטרנטיבי שאינו מצריך להכניס לגוף מגוון חומרים מלאכותיים, מוטב שיכיר כלי עזר מסייעים.  

מחפשים פתרון הוליסטי חלופי? 

כיום יותר ויותר אנשים מודעים למכשירים שפועלים על לייזר ושמסייעים להקל על הכאבים ואף לפתור את הבעיה עצמה. אי לכך ממש כפי שקיים אקדח עיסוי שמסייע למנוע דלקות ושמשפר את זרימת הדם, כך גם היעזרות בלייזר בעוצמה נמוכה מסייע רבות. כיצד? התאים באזור המיועד קולטים את הלייזר וכתגובה מבצעים שלל תהליכים מרפאים. כך למשל מואט קצב ייצור החלבונים, משתחררים אנדורפינים, נוצרים יותר כלי דם חדשים, מוגבר הייצור של תאים שאחראיים על בניית רקמות, מתרכזים תאים של מערכת החיסון וכדומה. לאור כל זאת סך הפעולה מסייעת להוביל לריפוי מלא וחסר תופעות לוואי. עם זאת, חשוב לדעת שאין מדובר במטה קסם, אלא לרוב טיפול מעין זה מצריך מספר מפגשיםוכמובן הכוונה רפואית מקצועית שיודעת להתאים לכל מטופל את משך ועוצמת הטיפול.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין למידע נוסף חייגו: 1-700-506-212 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קצת עלינו

רשת מרפאות אומדיק, הוקמה בשנת 2007 ושמה לעצמה כמטרה לטפל בכל סוגי הכאבים ממקור שריר-שלד או ממקור עצבי בעזרת טכנולוגיות חדשניות בהן התמחות ממוקדת בטכנולוגיית לייזר נמוך עצמה (Low Level Laser Therapy).

שעות פתיחה

סניפים

Architecture and Design by brilliantgroup