דלקת גיד האכילס

דלקות בגיד אכילס מופיעות הרבה אצל מטופלים הפעילים ספורטיבית ומעמיסים קצת יות מידי על הרגל (בעיקר בריצות ארוכות או ספורט קבוצתי עם כח מתפרץ כמו כדורסל או כדורגל).
כמו כן, לנשים המרבות ללכת על עקבים גבוהים, מתקצרים שריר התאומים וגיד אכילס ויכולות להיווצר דלקות באזור כשהולכים ללא עקבים.

בכל המצבים האלה נגרמת דלקת מקומית הגורמת לכאבים, בעיקר בדריכה. כשדורכים על הרגל ומפעילים לחץ באופן יומיומי, הדלקת רק תתפשט יותר ועוצמות הכאב יאמירו.

לטיפול בלייזר נמוך עצמה הצלחות מוכחות בחולים הסובלים מכאבי כפות רגליים מהסיבות השונות, כאשר יעילותו נובעת משילוב הגורמים הבאים:

  • לייזר נמוך העצמה מקטין את עוצמת התהליך הדלקתי המצוי ברקמות הרכות הסובבות את האזור הלחוץ
  • לייזר נמוך העצמה פועל ישירות על מנגנוני הכאב הנגרם מהתהליך הדלקתי ומהלחץ על סיבי העצב.
  • לייזר נמוך העצמה יכול להפחית (או לחסוך) את מינון התרופות מסוג NSAID (נוגדי דלקת) או הסטרואידים הניתנים לרוב הסובלים מכאבים חריפים אלו. יש חשיבות רבה להפחתה בנטילת תרופות אלו לאור העובדה שלתרופות אלו תופעות לוואי רבות וקשות
  • הטיפול בלייזר נמוך העצמה יכול להינתן במקביל לטיפול בתרופות אחרות ובמקביל לטיפול הפיזיותרפי וללא כל תופעות לוואי
  • לטיפול בלייזר נמוך העצמה הצלחות מוכחות.

טכנולוגיית לייזר נמוך העצמה מוכרת היום ומאושרת ע”י כל רשויות הבריאות הגדולות בעולם. היא מבוססת מחקרית, יעילה במגוון רחב של בעיות רפואיות ומצבים קליניים שונים, בטוחה לחלוטין, לא עושה נזקים וללא תופעות לוואי.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין למידע נוסף חייגו: 1-700-506-212 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קצת עלינו

רשת מרפאות אומדיק, הוקמה בשנת 2007 ושמה לעצמה כמטרה לטפל בכל סוגי הכאבים ממקור שריר-שלד או ממקור עצבי בעזרת טכנולוגיות חדשניות בהן התמחות ממוקדת בטכנולוגיית לייזר נמוך עצמה (Low Level Laser Therapy).

שעות פתיחה

סניפים

Architecture and Design by brilliantgroup