10 הדיברות להסרת נקודת חן בלייזר

הרוב הגדול חי עם נקודות חן בשלום. עם זאת, לא מעט אנשים מבקשים להוריד את הנקודה, אם כי היא מפריעה מבחינה אסתטית, אינה נוחה (למשל מתחככת עם הנעל)או מסכנת מבחינה רפואית. מזדהים? ובכן אם גם אתם מבקשים לקחת נקודת חן ופשוט לשכוח מקיומה, ואם גם אתם הגעתם לידי החלטה (בעזרת הרופא שלכם כמובן) שהדרך המתאימה ביותר היא שימוש בלייזר, מוזמנים לקבל מידע מקיף בנושא: 

10 עובדות חשובות ומרגיעות בנושא 

 

  1. הסרת נקודת חן באמצעות לייזר מסתכם בטיפול יחיד, לפחות ברוב המכריע של המקרים.
  2. אם נקודת החן ממוקמת באזור שיש בו הרבה שערות, יש לגלח את האזור כשלושה ימים לפני המועד.
  3. אם נקודת החן מצויה באזור שחשוף לשמש, יש להקפיד במשך כשבועיים לפני מועד ההסרה להגן עליה מפני חשיפה לשמש ישירה. 
  4. כל עוד בוחרים בשיטת לייזר עבור הסרת נקודת חן, ניתן לדעת שבתום התהליך לא יישאר שום זכר, גם לא צלקת. לא רק זאת, אלא כבר כעבור כמה ימים המיקום של נקודת החן יופיע בגווניו הטבעיים ובמרקם חלק. כיצד? התהליך מתבסס על שיוף ממוקד ועל התחדשות טבעית של פני העור.
  5. לאחר שמורידים את נקודת החן ניתן לחזור לשגרה מלאה כבר באותו היום. עם זאת, רצוי שלא להרטיב את האזור במשך יממה ובמשך שבועיים אין להיכנס לים או לבריכה (לפחות לא על האיבר שממנו הוסרה הנקודה). כמו כן, במשך כשנה וחצי אין לחשוף לשמש את האזור.
  6. לא רק שמדובר בתהליך שאינו משאיר סימנים ונחשב יעיל וסופר מדויק, אלא שגם נמנע כל כאב. אומנם עשויים לחוש עקצוץ מקומי, אך גם זאת ניתן למנוע באמצעות מריחה של חומר מאלחש.
  7. לעומת שיטות אחרות, שימוש בלייזר מונע חשש לזיהום, פשוט כי פני העור אינם נפגעים, נצרבים, או נחתכים. 
  8. התהליך אינו אורך יותר מכמה דקות.
  9. עבור כל מי שחושש, טוב לדעת שהסרת נקודת חן באמצעות לייזר נחשב תהליך מאוד מדויק ואפקטיבי – אחוזי ההצלחה מאוד גבוהים. ההליך מושתת על שליטה מלאה באורך הגל ובמידת החום, כך שלא העור הסמוך ולא השכבה הפנימית נפגעים. 
  10. אם נוטלים תרופה באופן קבוע, יהיה זה רק חכם לבחון האם טיפול בלייזר עדיין אפשרי. יש לבחון הפסקה יזומה, או החלפה של תרופה. לרוב התשובה תהיה שלילית, אך יש מקרים שבהם זה הכרחי.  

השיטה המובילה עבור הסרת שומות שפירות 

לסיכום נציין שתהליך הסרת נקודות חן בלייזרנחשב כתהליך מוביל. מבין שלל השיטות שקיימות, פה מדובר בתהליך קצר, ממוקד, שמונע נזק משני ושמתבסס על יצירת גלד (הגלד מוביל לתהליך התחדשות העור). עם זאת, שיטה זו אינה מתאימה עבור נגעים שאינם שפירים, ועל כן לפני שקובעים תור יש לעבור אבחון מקצועי אצל מומחה בתחום. עוד ראוי לציין שבאמצעות לייזר ניתן להגיע לכל אזור רצוי ביתר קלות, פשוט כי אין צורך להגיע ידנית, אלא מדובר בכיוון מרחוק של קרן הלייזר. אז אם גם אתם שוקלים להשאיר מאחור נקודת חן, רק נותר לעבור אבחון מקצועי ולמצוא מכון מוביל בתחום. נקודה! 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *