קרמים ומשחות של מותגי יוקרה

לכל אחת מאיתנו יש את הרצון, ולפעמים את היכולת לשלב בצורה מיטבית בין מוצרי אופנה של מותגי יוקרה יחד עם מוצרי מותגים נחותים יותר. כלל זה חל גם על מוצרי קוסמטיקה – מומלץ להחזיק במלאי שלך גם מוצרי קוסמטיקה זולים יותר וגם יקרים יותר. כך את יכולה להשיג תוצאות איכותיות איפה שחשוב, וכל זאת מבלי לשבור קופת חיסכון.

קודם כל, בואו נבין מה זה מוצרי קוסמטיקה של מותגי יוקרה? במה זה שונה מהשוק ה"רגיל" ולמה זה עולה כל כך יקר?

ההבדלים העיקריים, ככלל, הם שמשתמשים בחומרי גלם איכותיים יותר לייצור מוצרי קוסמטיקה של מותגי יוקרה. הרכב החומרים במוצרים אלו כולל מרכיבים טבעיים בריכוז גבוה, שאינם נמצאים לעתים קרובות במוצרי קוסמטיקה עממיים, דבר זה מגביר את האפקטיביות של מוצרי מותגים יוקרתיים לעומת מוצרים זולים יותר. בנוסף מותגי היוקרה משתמשים גם בחומרי שימור יקרים יותר, אשר עמידים ויעילים יותר. בתחום האריזה, אפ על פי שאין לכך חשיבות גדולה. אך עדיין מותגי היוקרה משתמשים בחומרי מארז טובים ויקרים יותר. דבר אשר שומר על איכות המוצרים יותר מאשר מארזים זולים, בנוסף יש דגש גדול על נושא העיצוב. דבר אשר מקנה ערך מוסף מבחינת המרגש הכללי וייחודיות של מוצר היוקרה.

בין היתר, רוב מותגי היוקרה נמצאים בבעלות של תאגידי ענק בתחום הקוסמטיקה, תאגידים אלו מחזיקים מכונים מדעיים וטכניים, מרכזי מחקר ופיתוח ומעבדות ייצור משל עצמם. לדבר זה יש חשיבות גדולה, שכן מותגי היוקרה מרכזים את כל הכלים העומדים ברשותם לפיתוח מוצר ממוקד ויעיל. לפיכך, אי אפשר להכחיש שלמוצרים אלה יש ייחודיות במאפיינים, בהרכב, בפעולה ובמראה שלהם. חשוב לדעת, מותגי היוקרה אינם מפתחים קרמים ותכשירים לבעיות כדוגמת – פצעים בישבן אלא, הפיתוחים שלהם הם נטו לתחום הקוסמטיקה.

לתשומת ליבכם, מותגי היוקרה לא המציאו את הגלגל, וסוגי המוצרים הקיימים בתחום מותגי היוקרה קיים אף גם בשוק ה"עממי". ואנחנו נסביר..

מוצרי אבקות בתחום הקוסמטיקה מחולקות לפי התכונות שלהן, הייעוד שלהן והמראה שלהן. למשל, אבקה דקה, אבקה טחונה, אבקה על בסיס מינרלי, אבקת שמנת ועוד. בהתאם, למותגי היוקרה יש את כל האפשרויות הנ"ל. היתרון של מותגי היוקרה הוא בהרכב האבקות וחומרי הגלם האיכותיים המשמשים לייצור אבקות אלו.

עכשיו נדבר על קרמים, מכיוון שעור יפה ומטופח הוא הדבר החשוב ביותר לא רק באיפור, אלא גם בחיים. ואם הוא מיוצר בשיטות ותהליכים איכותיים, מוכחים וייחודיים. לכן, זה לא בושה לציין שבשימוש במוצרי קוסמטיקה של מותגי יוקרה מדובר ב-90% הצלחה להגעה לתוצאה הרצויה (לעומת אחוזים פחותים בהרבה במותגים זולים יותר). למותגי יוקרה יש קרמים בהיצע רחב של גוונים ובאיכות גבוהה, וכאן הבעיה היא כבר לבחור מתוך מספר עצום של אפשרויות ולהתאים בדיוק למה שאת צריכה.

לסיכומו של עניין, במוצרי קוסמטיקה של מותגי יוקרה. החוכמה היא לא לרכוש רק אותם. אלא לדעת לשלב בין מוצרים אלו למוצרים נחותים (וזולים) יותר. בדרך זו תגיעי לתוצאות מעולות בלי להוציא כסף רב, ועדיין תהני מההרגשה והתחושה בשימוש של מוצרי יוקרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *