ציוד למכוני אסתטיקה וקליניקות

הטכנולוגיה הרפואית הלכה והתפתחה משמעותית במהלך השנים. שיטות שונות של טיפולים נגד כאבים שלא היו בעבר הפכו להיות כיום להצלחה מסחררת.אחד השיטות כמו טיפול רך בלייזר הפך את הפתרון לקל יותר במציאת מזור לכאבים. כל הציוד של הקליניקות הינו חלק בלתי נפרד מההצלחה הזו וחייב לעבור סטרליזציה מפעם לפעם כדי להמנע מהעברת חיידקים בין מטופל למטופל.

 

טיפול נגד כאבים בקליניקה

השיטות לטיפול בכאבים הינם מגוונות ורבות,אחד מהם שזכתה להצלחה הינה באמצעות טיפול בלייזר רך. השיטה מטפלת ב:

כאבי פרקים-הנובע מבעיות גופניות,לחץ וחרדה,דלקת פרקים. לשיטת הטיפול אחוזי הצלחה גבוהים

כאבי רגליים וידיים-הנובע מבעיות גופניות,פציעות,חרדות ולחץ,דורבנים,דלקות

כאבים ממקור עצבי- יכול נבוע מתסמונת TMJ,חרדות ולחץ,שלבקת חוגרת,נוירופתיה פציאליס ועוד.

קונדילומה -הסרת יבלות מסוג קונדילומה

ציוד מעבדה המתאים למכוני אסתטיקה וקליניקות

הציוד והמכשור בקליניקות הינו חשוב מאוד בהצלחת התהליך. הטכנולוגיה מאפשרת לנו דברים שלא היו לנו בעבר והדרך למציאת הפתרון מהירה יותר. ציוד מעבדה מתאים גם לחלק מהמכוני האסתטיקה והקליניקות. הסוגים הם:

אוטוקלאבים– משמשים לסטרליזציה ועיקור של מכשירים העובדים בקליניקות. הם נפוצים מאוד בתחום הרפואי, אסתטי והקליני.פעולת החיטוי מאפשרת השמדת כל המזהמים ופתרון למניעת זיהומים ממטופל למטופל. ניתן למצוא את האוטוקלאב במכוני אסתטיקה לדוגמא במילוי הזרקות,מתיחות פנים,השתלת שיער,טיפול רפואי במכשירים רב שימושיים,לייזר ועוד. האוטוקלאב עובד בצורה כזו שהוא מייצר קיטור בלחץ אוויר גבוה ודורש מים מזוקקים. תהליך העיקור מתבצע כך שקיטור חם משמיד את שכבת הפרוטאין המכסה את הבקטריה. בעקבות זאת יש נזק למבנה הבקטריה. הבקטריות כבר לא יכולות להתרבות וכך נוצר מצב סטרילי. עיקור על ידי קיטור נחשב לפעולה יעילה מכיוון שהיא מתאימה לשפע של אפליקציות, ידידותית לאיכות הסביבה בכך שהיא לא גורמת לזיהום משני כתוצאה מתהליך העבודה וניתן לשליטה בכל שלבי העבודה. חשוב מאוד לבחור את האוקטולאב המתאים לפי השימוש של המרפאה שלכם,ישנם נפחים שונים,עוצמות שונות וחומרים שונים.

אמבטים אולטראסונים– אמבט אולטראסוני משמש לניקוי כלים כמו פלסטיק,זכוכית,מתכת,קרמיקה ועוד. הוא מייעל בזמנים על ידי כך שהוא מונע ניקוי ידני איטי ומסורבל. הוא נפוץ מאוד בתחום מכשור הרפואי ומתאים במיוחד לקליניקות רפואיות. האמבט עובד בצורה כזו שהוא מייצר מיליוני בועות קטנות הנוצרות בנוזל בעזרת רטט כתוצאה מתדר גבוה. הבועות האוויר שנוצרות מתפוצצות במגע עם המכשיר ומסלקות את הלכלוך בכדי להגיע לתוצאות מושלמות. חשוב לדעת שקודם כל את הכלים מכניסים לאמבט אולטראסוני ולאחר מכן משתמשים באוטוקלאב לעיקור וחיטוי.

ארונות בטיחות– בכל קליניקה רפואית חייב להיות ארון בטיחות השומר ומאחסן את החומרים שלא נמצאים בשימוש. החומרים יכולים להיות רגילים,רעילים,כימיקלים,חומצות ועוד. כל אחד לפי סוג המרפאה שלה.יש חשיבות גדולה להפרדת חומרים זה ומזה ושמירה עליהם. זה גם שומר על העובדים במקום וגם על המטופלים מהציוד שיש במרפאה. יש לבחור את הנפח והגודל המתאימים עבורכם וכן את גודל המיכליות.

מד טמפרטורה לחדר– מד טמפרטורה לחדר הינו מכשיר שרצוי שיהיה במרפאות על מנת למדוד שהטמפרטורה בעת הטיפול לא גבוהה מדי ולא נמוכה מדי. גם בשביל הנוחות של המטופלים אבל בעיקר בשביל הטמפרטורה התאימה לציוד שבתוך המעבדה.

לסיכום ישנו מגוון רחב של ציוד המתאים למרפאות רפואיות,קליניקות ומכוני אסתטיקה אך חשוב לבחור את המתאים ביותר עבור סוג השירות שאתם מטפלים. אנו עומדים בתקני הניקיון המחמירים ביותר ובוחרים בציוד המשוכלל ביותר לטובת לקוחותינו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *