כמה עולה הסרת קונדילומה בלייזר

באם גילית יבלות מסוג קונדילומה בפעם הראשונה, אפשרי לא לטפל בהן במשך 3-4 חודשים. מכיוון שבכ -20% מהחולים אותן היבלות יכולות להיעלם מעצמן, ללא כל סיוע או טיפול. אבל באם אתה מבחין כי היבלות אינן פוחתות ויתרה מכך, ישנן יותר כאלה או שהן גדלות, יש צורך בייעוץ רפואי ובטיפול חיצוני להסרתן.

חשוב לדעת, אף אחת מהשיטות הקיימות כיום לא תעניק לך אחריות של 100% שלאחר הטיפול, אותן היבלות לעולם לא יופיעו שוב. טיפול טוב ויעיל מאופיין בהשפעה הגדולה ביותר על היבלות ובסיכוי הנמוך ביותר של הופעתן שוב. כלל הטיפולים מבוצעים בקליניקה ואינם דורשים אשפוז של המטופל. השימוש בהרדמה מקומית ויעילה (משחת אלחוש) מבטיח שהטיפול יהיה עם מינימום כאבים ואי נוחות.

 

קיימות מספר שיטות להסרת יבלות באברי המין, חלקן וותיקות וחלקן חדישות.

כירורגיה (חיתוך), הקפאה (חנקן נוזלי). אלו השיטות הוותיקות ביותר. הסרה בלייזר של יבלות באברי המין. זוהי השיטה המודרנית ביותר אשר נותנת את מספר ההישנות הנמוך ביותר (חזרת היבלות שוב לאחר הטיפול). קיימות עוד מספר שיטות אך מבחינת ישן מול חדש. חיתוך הינה השיטה הוותיקה ביותר ואילו הלייזר נחשבת כחדישה וכמתקדמת ביותר.

חשוב לדעת, לא משנה באיזו שיטה תבחר. באם ישנן הרבה יבלות באברי המין והן תופסות אזורים גדולים בעור, ייתכן שיהיה צורך במספר טיפולים להסרת היבלות באברי המין.

 

טיפול בלייזר:

הסרת יבלות באיברי המין בלייזר, הינה השיטה המתקדמת והיעילה ביותר. היתרון הגדול ביותר שלה לעומת כל שיטה אחרת הוא מניעת היווצרות צלקות באזורים המטופלים (דבר אשר מאוד חשוב מבחינה אסתטית ולערך העצמי). בנוסף, שיטה זו ידועה כטיפול היעיל ביותר להסרה מוחלטת של אותן היבלות ובעלת הסיכוי הנמוך אשר היבלות על איברי המין יחזרו.

כמה עולה הסרת קונדילומה בלייזר? יש לקחת בחשבון שזוהי השיטה המתקדמת ביותר אשר נעשה בה שימוש במכשיר יקר ערך (מכשיר הלייזר) ולפיכך הינה נחשבת כיקרה ביותר. אך חשוב לדעת שהתוצאות והיעילות של טיפול בלייזר הן הרבה יותר איכותיות מול כל טיפול אחר. אין בה חשש להיווצרות צלקות (לא כמו בחיתוך או בחנקן). היא בעלת הסיכוי הגבוה ביותר לאי הישנות (חזרה) של היבלות שוב. זמן ההחלמה ובין טיפול לטיפול הוא הקצר ביותר. ואין שום פגיעה בשגרת היומיום (ניתן לשוב לפעילויות שבשגרה מיד לאחר הטיפול).

לפיכך, המחיר יכול לנוע בין 3000 ₪ – 4000 ₪. במחיר הזה הלקוח מקבל את כל סדרת הטיפולים עד להסרה מוחלטת ללא קשר למספר הנגעים הקיימים. המחיר הנ”ל משקף את התופעה שלא הרבה יודעים שטרם ההסרה יא לבדוק היטב את כל אזור המפשעה. שכן, יבלות רבות הינן זעירות או מתחבאות בין קפלי העור או באזורי החיבור. מה שלבסוף מעלה את מספרם המצריך טיפול.

חשוב לדעת, באם לא יוסרו כל היבלות, קיים סיכוי טוב להופעתם שוב ולצמיחה במספרם. בנוסף, ההמלצה היא לא לבצע את הטיפול לפי מחיר פר יבלת. שכן, בקונדילומה היבלות יכולות להתרבות בין טיפול לטיפול. דבר אשר לבסוף יביא את המטופל למפח נפש ועם הוצאה כספית לא מבוטלת.

סובלים מקונדילומה? אל תחכו וטפלו עכשיו

 השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם. אחריות לדיסקרטיות לאורך כל התהליך!