טיפולים קוסמטיים בפנים באמצעות לייזר

עולם הטיפולים האסתטיים בלייזר כל כך התרחב בשנים האחרונות, שניתן לראות המון סוגי טיפולים חדשים, שמחליפים טיפולים קוסמטיים קודמים ואפילו מספקים תוצאה טובה יותר ותמידית. בנוסף קיימים סוגי טיפולים, שמחליפים ניתוחים קוסמטיים בפנים ואנשים בוחרים לבצע אותם, על מנת להימנע מניתוח אסתטי. האפשרויות כל כך רחבות ועונות על המון צרכים אסתטיים של המטופל, שכל מה שנשאר לו לעשות הוא לבחור את סוג הטיפול שיתאים עבורו. אז הנה חלק מסוגי הטיפולים הקוסמטיים בלייזר שמבצעים בפנים.

 

העלמת קמטים בלייזר

קמטים בפנים יכולים בקלות להוסיף עוד 10 שנים לגיל של אישה מסוימת, ולכן המרדף אחר העור המתוח והצעיר בקרב נשים, לעולם לא נגמר ובעידן הנוכחי אף מתחיל כבר מגילאי שלושים. המון נשים כיום, כבר נמנעות מלבצע הזרקות בפנים, או לפנות לניתוח מתיחת פנים מסורתי ומעוניינות לקבל תוצאה מעולה משיטות “טבעיות” יותר. האמת היא שהזרקות וניתוחי מתיחת פנים כן נותנים תוצאה יפה, למרות שקיבלו שם לא מאוד נחמד בשנים האחרונות. אך לצד השיטות הללו קיימת גם שיטה של העלמת קמטים בלייזר שנחשבת “טבעית” יותר.

בשיטה זו המטפל מפעיל לייזר מיוחד, שעובד על הרקמות בצורה תת עורית, מבלי לפגוע בשכבה החיצונית של העור ועוזר לעור להימתח ולהפוך צעיר יותר. הטיפול הזה צובר פופולאריות גדולה בקרב נשים, שמרגישות טבעיות ולא “עשויות” מידי באמצעות הטיפולים האלה, לצד זה שהן רואות תוצאה טבעית ומשמעותית ביותר.

פיסול אף בלייזר

הדבר הבא בכל מה שקשור לעולם עיצוב האף, הוא פיסול אף בלייזר. פיסול אף מאפשר עיצוב מחדש של האף, בצורה כזאת שלא מערבת הליך ניתוחי, חתכים וצלקות. ההחלמה מהטיפול היא מיידית והוא מתבצע ללא כאבים. המון אנשים שלא שלמים עם האף שלהם, נמנעים מלבצע ניתוח אף עקב ההכנה הגדולה שכרוכה בו – היעדרות ארוכה מהעבודה, פחד מתוצאה לא טבעית, חשש מהכאבים הנלווים והעלות הכספית הגבוהה.

פיסול אף בלייזר מאפשר הליך פשוט וקל, וגם העלות שלו מאוד נמוכה ביחס לניתוח האף. אבל חשוב לדעת, שהטיפול חל רק על החלק התחתון והסחוסי באף, מהסיבה שהלייזר פועל רק על הרקמות הגמישות שנמצאות שם. באמצעות הטיפול הזה ניתן להצר את האף, לשנות את מבנה קצה האף ולהרים אותו. אם בכל זאת למטופל יש עצם גדולה שמצריכה שיוף, הוא יצטרף לפנות לניתוח האף המסורתי.

הסרת פיגמנטציה בלייזר פיגמנטציה היא תופעה שנגרמת עקב ריבוי מלנין בנקודות מסוימות בעור. לרוב זה קורה עקב חשיפה מרובה לשמש, סוג עור רגיש, נטייה טבעית לפיגמנטציה, או עישון. אך יש סיבות אחרות, כמו למשל אקנה ופיגמנטציה של היריון. אקנה גורם להופעה של כתמים על הפנים, באזורים בהם הפצעים החלימו. חשוב להבין שלפני שמטפלים בפיגמנטציה שנגרמת מהאקנה, יש לטפל בשורש הבעיה שהוא האקנה עצמו. אקנה יכול להיגרם מתזונה לא טובה, זיהומים בעור ועוד, ולכן יש להתייעץ עם רופא עור, ולמצוא את הדרך הכי טובה לטפל באקנה. לאחר שהאקנה עבר והעור החלים, ניתן להתחיל לטפל בכתמים שנותרו על הפנים, באמצעות טיפול בלייזר. חשוב לדעת שבכל תקופת הטיפול אין להיחשף לשמש ויש למרוח מקדם הגנה גבוה כדי למנוע היווצרות של כתמים נוספים.

פיגמנטציה של היריון, כשמה היא, נגרמת עקב שינוי בהורמונים בגוף האישה, שגורמים להופעת כתמים. לרוב הפיגמנטציה הזו תיראה בצורה של מסיכה ונקראת גם מסיכת היריון. שימו לב שבמהלך תקופת ההיריון עצמה, לא ניתן לבצע את טיפול הסרת הפיגמנטציה בלייזר, ורק לאחר הלידה ניתן להתחיל לטפל. אך בכל מקרה, מומחים ממליצים להמתין מעט לאחר הלידה, לפני שמתחילים לטפל, כי יש מקרים בהם הפיגמנטציה נעלמת מעצמה לאחר הלידה, בתקופה שבין 3-6 חודשים לאחר הלידה.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר בפנים, היא כבר לא טיפול חדש והיום המון נשים מבצעות אותו, על מנת להיפטר משיער לא רצוי, באזורים כמו שפם, אזור הפאות ואפילו סנטר. לצד זה ניתן לראות ששוק הטיפולים התרחב גם לגברים וכיום מציעים לגברים הסרת שיער בלייזר בגבות, סידור זקן בלייזר וגם סידור קו שיער. הדבר עוזר משמעותית לגברים לקצר את זמן הגילוח וניקוי הזקן, במיוחד בעבור אלה שמתגלחים או מסדרים את מסגרת הזקן כל בוקר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *