חבלות ופציעות טריות

פציעות ספורט, דלקות וקריעת גידים, שברים, נקעים, מתיחת רצועות.

 
שברי מאמץ: נשים רגישות יותר לפציעות אלו, ובעיקר נשים שסבלו מהפרעות אכילה הקשורות בהפסקת המחזור. הכאבים בקדמת השוק או בכף הרגל יורגשו בתחילה בעת הפעילות עצמה, וככל שתגבר הדלקת יורגשו הכאבים גם במנוחה.

כאבים בקדמת הברך: כאבים אלו נגרמים מסיבות רבות כגון מבנה הגוף, חולשה שרירית בשרירי הירך או מסביב לברך, ובעיקר משך אימון, מרחק ומהירות שמוגברים בצורה שאינה הדרגתית. קיימת חשיבות רבה לאבחון הסיבה לכאבים, משום שהסחוס במפרק הברך עלול להינזק ואז ההחלמה עלולה להיות בעייתית עד בלתי אפשרית. אם העומס הוא על גיד הפיקה, מתיחות, חיזוק שרירי הברך יבצעו את העבודה עם פיזיותרפיה בשילוב עם לייזר נמוך עוצמה.

כאבים בשריר התאומים ו/או בגיד אכילס: כאבים אלה משמעם דלקת בשריר או בגיד של השרירים המבצעים את העלייה על קצות האצבעות, והם נובעים בעיקר ממהירות ריצה גבוהה מדי. במקרה זה יש לאפשר מתיחות של הגיד וחיזוק שריר התאומים.

כאבים בעקב או בתחתית כף הרגל: כאבים אלו נגרמים בשל חולשה של רקמת החיבור בתחתית כף הרגל, במקביל למהירות ריצה, לעוסקים בספורט.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין למידע נוסף חייגו: 1-700-506-212 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קצת עלינו

רשת מרפאות אומדיק, הוקמה בשנת 2007 ושמה לעצמה כמטרה לטפל בכל סוגי הכאבים ממקור שריר-שלד או ממקור עצבי בעזרת טכנולוגיות חדשניות בהן התמחות ממוקדת בטכנולוגיית לייזר נמוך עצמה (Low Level Laser Therapy).

שעות פתיחה

סניפים

Architecture and Design by brilliantgroup