ויראליות זה לא רק באינטרנט

ויראליות מתקשרת לנו לעולם האינטרנט והרשתות החברתיות. אבל בסיפור העצוב שלי היא מתקשרת לעולם היבלות.

קוראים לי שחר, בן 41 עובד בהיי טק. כל מי שמכיר יודע כמה חשובה לי היגיינה אולי אפילו על גבול הגרמפוביה. זה לא שאני מסתגר בבית ומפחד מהעולם שם בחוץ. פשוט, אני מאלה שמסתובבים עם מגבונים סטריליים וחומרי חיטוי.

את רוב שעות היום אני מעביר מול המחשב, לא אשעמם אתכם בשגרת היום בעבודה. רק אציין ש8 שעות נטו ביום אני מעביר בהקלדה.

לכן, כשהתחלתי להרגיש מן עקצוץ באחת האצבעות באמצע הקלדה. אמרתי לעצמי שבטח הגזמתי קצת עם הקצב בעבודה. אמרתי לעצמי, מנוחה קלה ואמשיך. בחזרה למקלדת שוב הרגשתי עקצוץ אבל לא משהו שיעצור את רצף העבודה.

בערב בבית מול הטלוויזיה כבר שכחתי מאותם עקצוצים. כנראה שזה היה משהו חולף חשבתי לעצמי. אוי, כמה שטעיתי לצערי.

בבוקר קמתי, והבחנתי במעין שלפוחית קטנה ותמימה בצד הציפורן באמת כף ידי. אמרתי, נמרח משחה נגד פטרת, כמה שעות והתופעה תיעלם.

המשכתי את יומי כרגיל, הקלדתי למרות העקצוצים וחיכיתי בסבלנות שהיום ייגמר. הלכתי לישון בידיעה שמחר יום חדש ללא אותה שלפוחית מעצבנת. תליתי הרבה תקוות במשחה מה שלבסוף התגלה כטעות מרה.

בבוקר קמתי וראיתי שלאותה שלפוחית בודדת הצטרפו עוד.. לא אחת, לא שתיים אלא שלוש חברות חדשות. וכולן בכף יד אחת סביב אותה הציפורן. ניסיתי להבין איך מנגע אחד התפרצו עוד שלוש לחיי. אני שאפילו הצטננות לא נראתה ב5 השנים האחרונות בחיי.

אצל רופא העור כבר התבררה לי התמונה, יבלת נגיפית שמאוד נפוצה. הוא המליץ על לבלוע תרופה ולמרוח משחה. אבל אני שלא חובב הכנסת כימיקלים לגוף או למרוח אותם על העור. חיפשתי פיתרון יותר מהיר בתוצאות שלא כולל בתוכו בליעות ומריחות למיניהם.

בשיטוטיי באינטרנט מצאתי על טיפולי לייזר להסרת יבלת ויראלית, בדקתי קצת לעומק, הרמתי טלפונים ושאלתי מכרים. והבנתי שמדובר שיטה חדשה אשר לא פולשנית ואשר לא חודרת לעומק העור, אלא הורסת את התאים הנגועים מבלי להרוס את שאר הרקמות.

קבעתי תור כבר ליום למחרת והלכתי לישון שמח שנמצא הפיתרון.

קמתי בבוקר, עשיתי ספירת נגעים ובחנתי את כפות ידיי שלא הצטרפו עוד כמה לחגיגה. הייתי רגוע עד שהגעתי לשלב הצחצוח שיניים והמראה. שם אני רואה שעל פניי הצטרפו עוד שלושה יבלות לחגיגה. לא האמנתי איך מיבלת אחת קטנה בציפורן נוצרו לי עוד שש בזמן כה קצר.

הרמתי טלפון לקליניקה של הטיפולי לייזר. שאלתי אם ניתן להסיר גם את אלה שצצו בנוסף על פניי. ולשמחתי אמרו שאין בעיה. הלייזר מוריד כמעט את כל סוגי הנגעים בעור. ככה שאפשר להגיד שסוף סוף ראיתי את האור.

עשיתי שתי טיפולים בהפרש של שבועיים. ואני מאושר להכריז שאני נקי מיבלות. לא נשארו כלל סימנים והעור נראה אפילו עוד יותר בוהק ובריא.

המלצה שלי, לפני כל טיפול שמציעים לכם עם כימיקלים, תבררו על טיפולים אחרים שאולי יהיו הרבה יותר יעילים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *