הסרת קעקוע בטיפול אחד

תשכחו מזה, ושוב פעם אני אגיד את זה. להוריד קעקוע בטיפול אחד, פשוט תשכחו את זה. ומי שמבטיח לכם דבר כזה מוכר לכם פנטזיה שבטח עולה מאוד יקר וקיימת רק במעשיות.

לי היה קעקוע על אמת יד ימין. קעקוע שמאוד התגאיתי בו אבל לצערי עם התקדמותי בסולם התפקידים בחברה בה אני עובד פחות ופחות התחברתי אליו. לא משנה כמה פעמים שאמרתי לעצמי שלא שופטים אותי על המראה החיצוני שלי אלא על הכישרון שלי וקבלת ההחלטות שלי. עדיין, בכל ישיבה הייתי מוצא את עצמי יושב עם שרוול ארוך באמצע אוגוסט.

לבסוף, לאחר התייעצות עם בת זוגי החלטתי שהגיע הזמן להסיר את אותו הקעקוע שפחות התחברתי אליו.

כיום השיטה היחידה חוץ מניתוח וחיתוך של הקעקוע מהעור. היא טכנולוגיית הלייזר. ותודה לאנשים החכמים שפיתחו אותה.

דבר ראשון שאתם חייבים לדעת, אם את הקעקוע לקח לכם שיקעקעו אותו בשעה או שעתיים על הגוף. להסיר אותו זה כבר סיפור אחר לגמרי. והסיפור הזה אפילו קצת יותר כואב מהקעקוע עצמו (אל דאגה ניתן לשים משחת אלחוש שמקלה על הכאב). להסיר קעקוע לוקח בין 3 – 7 טיפולים. וזה כבר תלוי בגודל הקעקוע, בזמן שחלף מאז שבוצע ובאיזה אזור בגוף שלכם. למזלי שלי היה די קטן, באמה יד ימין ועם וותק של שלוש שנים. לי עצמי לקח 4 טיפולים שהם 4 חודשים על מנת להעלים אותו כמעט לחלוטין.

דבר שני, קעקוע לא יורד באמת לחלוטין. שלא תבינו לא נכון, הוא יורד אבל לאותו האדם שהקעקוע היה על גופו יראו סימנים. לעומת זאת, גם חברים, משפחה ואנשים שנפגשתי עימם בפעם הראשונה לא הסתכלו אפילו פעם אחת לכיוון האמה. יש מצב שחלקם שכחו בכלל שהיה לי שם קעקוע.

דבר שלישי, המחיר לא זול. במקרה שלי עלה לי פי 2 להסיר קעקוע שעלה לי 500 ₪. תעשו את החשבון. אבל במבט לאחור, המחיר להסרת קעקועים שווה את ההשקעה. כי אולי בזכות כך זה יביא לי לטפס יותר מהר על סולם הקידומים (ובהתאם גם המשכורת). מה גם שווה להשקיע סכום כזה בקליניקה עם ניסיון ועם מכשיר לייזר מתקדם. כך שההסרה מתבצעת בצורה הטובה ביותר. אל תבחרו את הזול ביותר, כי התוצאה תהיה בהתאם (צלקות, סימני פיגמנטציה ועוד).

אז נכון, זה קצת מסורבל ומעצבן לעשות 4 טיפולים והימרח עם זה 4 חודשים. אבל התוצאה שווה כל דקה וכל שקל. אני מרגיש הרבה יותר משוחרר בבחירת הבגדים שלי (במיוחד בקיץ). מה גם, ואותי עצמי זה מפליא. נראה לי הרבה יותר יפה ומתאים ללא הקעקוע שליווה אותי שלוש שנים.

לסיכום, לכל אלה שמתלבטים וחוששים מהתהליך ומהכאב. אני אומר לכם, באם גמלה בליבכם ההחלטה להסיר את הקעקוע אחת ולתמיד. אל תחשבו יותר מידי. תמצאו קליניקה המתמחה בביצוע הסרת קעקועים בלייזר כזו שהתחברתם אליה ותתחילו את הטיפולים. אתם כבר אחרי הטיפול הראשון תראו כבר שינויים.

כותב המאמר הוא מנכ”ל חברת… סתם, עדיין לא הגעתי לכסא המנכ”ל. אבל בדרך לשם, בלי הקעקוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *