הדמיית זקיקי שיער: מה זה אומר?

לא מעט גברים מגיעים לשלב הזה בחיים בו הם מאבדים את שיערם השופע והגולש ומתחילים לסבול מהתקרחות. חלק מן הגברים לא מוכנים להשלים עם העובדה ששיערם הולך ונושר ומחפשים פתרון יעיל, חסכוני וכמה שיותר ריאליסטי על מנת להחזיר לעצמם את השערות. במקרים רבים הקרחת היא לא מלאה אלא רק בחלקים שונים של הראש מה שגורם לשיער להיראות לא אסתטי כלל.

הפתרון של אותם גברים: הדמיית שיער

התקרחות היא אחד התהליכים המערערים בחייו של הגבר, יחד עם זאת התקרחות היא לא סוף העולם ויש פתרון יעיל, חסכוני ואיכותי לטיפול בבעיה – הדמיית זקיקי שיער. טיפול זה מתאפיין בהחדרת פיגמנטים מיוחדים אל תוך הקרקפת אל שכבה אשר נקראת "אפידרמיס", מדובר בשכבה התת עורית החזקה והאמידה ביותר שנמצאת בקרקפת הגבר מה שהופך אותו לפתרון יעיל ואיכותי.

 

הדמיית זקיקי שיער: מה הוא התהליך?

הדמיית זקיקי שיער נעשה באמצעות החדרת פיגמנטים המתאימים לצבע הקרקפת ועורו של המטופל באמצעות מכשור אלקטרוני חכם וייעודי. המכשיר מורכב ממספר שבבים חכמים ומחט אשר מיועדת לעשות את המשימה בצורה נכונה וללא פגע. אנו מאמינים שהמחשבה על מחט שנכנסת לתוך השכבה התת עורית בקרקפת לא נשמע לכם חוויה כיפית במיוחד, אבל אל דאגה! במהלך הטיפול מורחים חומר מאלחש על הקרקפת אשר ימנע כאבים, גירוים או התנגדויות במהלך התהליך.

טיפול מאושר על ידי הFDA

הטיפול מתאים לגברים אשר מתחילים תהליכי התקרחות באזורים מסוימים בראש או לחילופין בכל הראש. מדובר באחד הטיפולים הבטיחותיים בתחום הדמיות השיער, נעשית בטכניקה זו שימוש ברוב מדינות העולם והיא מאושרת על ידי הFDA.

 

כמה סשנים אצטרך לטיפול?

למעשה, על מנת שתוכל לדעת את התשובה הזו תצטרך להיפגש עם איש מקצוע בתחום הדמיית השיער אשר יאמוד את מצב הקרקפת שלך וצבע השיער. בדרך כלל מתקבל הגוון הרצוי והמראה המושלם בין 2-4 פגישות בהתאם לתגובתיות המטופל להחדרת הפיגמנטציה.

 

כמה זמן הטיפול יחזיק לי?

אמנם לא מדובר בטיפול קסם אשר יתן לכם את מראה השיער לכל החיים אך מדובר באחת השיטות השכיחות ובעלות אורך חיים הגבוה ביותר. הדמיית זקיקי שיער מחזיקה מעמד לרוב בין 4-5 שנים בהתאם לקרקפת המטופל.

 

האם מדובר בתחליף להשתלות שיער?

 

הדמיית זקיקי שיער היא אינה תחליף של השתלות שיער מאחר ומדובר בפיגמנטציה המוחדרת תת עורית, אך באותה נשימה מדובר בפתרון מושלם לאלו אשר אינם מתאימים לתהליך ההשתלה או אינם רוצים לעשותו. כמו כן מדובר בפתרון זול יותר מה שגורם לאנשים רבים לבחור בו כברירה הטבעית.

 

האם הדמיית זקיקי שיער מתאימה גם לנשים?

למעשה, הטיפול הוא טיפול זהה בין אם מדובר בנשים יחד עם זאת, עלינו לציין שמדובר בפיגמנטציה אשר יוצאת מראה של שיער קצוץ. לכן נשים אשר אוהבות את מראה השיער הקצר ירגישו בנוח עם השיטה. יחד עם זאת, אצל הנשים המטרה היא מעט שונה ואלא להכהות את הקרקפת על מנת שלא יהיה שינוי צבע בין העור הבהיר בקרקפת אל שיערם הכהה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *